Alexandre Vauthier - opinie

Karolina

5/5

Zostałam nominowana do prestiżowej nagrody w branży kuchennej i potrzebowałam odpowiedniej kreacji na galę, dlatego przeszukując internet trafiłam na markę Alexandre Vauthier. Opinie ekspertów na jej temat były bardzo dobre (nawet za dobre 😛 ), dlatego postanowiłam zaryzykować i było warto. Poczułam się bardzo wyjątkowo na uroczystości, prawie jak sławne aktorki na rozdaniu Oscarów 🙂 Doceniam wysokiej klasy materiał, oryginalny krój i przede wszystkim wygodę. Produkt w pełni wart swojej ceny.

Dominik

5/5

Moja żona uwielbia sukienki, dlatego to była moja pierwsza myśl, kiedy zacząłem szukać prezentu z okazji 10 rocznicy ślubu. Chciałem kupić coś ekskluzywnego, dlatego postanowiłem poszperać po blogach modowych i trafiłem na firmę Alexandre Vauthier. Co prawda nie udało mi się kupić kreacji noszonej przez Rihannę, ale wybrałem model w ulubionym kolorze ukochanej z dość odważnie wyciętymi plecami. Miałem początkowo obawy, że cena jest wysoka przez “markę”, jednak małżonka potwierdza, że wykonanie produktu jest 10/10 🙂

Marysia

5/5

Czasami mam okazję występować przed publicznością, dlatego zawsze mi zależy na tym, żeby dobrze się prezentować. Nawet nie chodzi o jakąś potrzebę zwrócenia uwagi, ale dodaje mi to pewności siebie. Ostatnio na prowadzenie pewnego wydarzenia założyłam sukienkę Alexandre Vauthier. Opinie w internecie zachęciły mnie do zakupu i jestem bardzo zadowolona, że im zaufałam, ponieważ to wyjątkowo udany model, który mieni się w świetle na wiele kolorów (przez kryształki swarovskiego) i do tego niesamowicie na mnie wygląda, polecam serdecznie!

Aniela

5/5

Jestem fanką markowej odzieży, zresztą sama prowadzę sklep z bardziej wyszukanymi produktami. Miałam okazję chodzić w sukienkach wielu słynnych firm, ale szczerze muszę powiedzieć, że najbardziej lubię propozycje Alexandre Vauthier. Sukienki są bardzo zmysłowe, eleganckie, luksusowe i nieraz odważne. Z tego powodu zawsze nie mogę się doczekać, kiedy zbliża się termin opublikowania nowej kolekcji. Doceniam markę także za świetne materiały używane w produkcji, naprawdę najwyższa klasa!

Dominika

5/5

Od długiego czasu zastanawiałam się nad zakupem sukienki Alexandre Vauthier, ale jakoś nie było mi po drodze, zresztą nie jest to najtańsza odzież. Dostałam jednak dobrą premię w pracy, dlatego postanowiłam z tej okazji zrobić sobie wyjątkowy prezent. Ogólnie rzecz biorąc najbardziej doceniam fakt, że produkt wykonano z wyjątkowo dobrych materiałów, a konkretnie aksamitu. Jest przyjemny w dotyku i dodatkowo świetnie wygląda. Polecam serdecznie!